Biz Kimiz?

FIRMAMIZ 2014 YILINDA KURULMUS VE KURULDUGU YILDAN BU YANA CESITLI SEKTORLERDE GERCEKLESTIRDIGI PROJE UYGULAMALARI ILE ELEKTRONIK GUVENLIK SISTEMLERI KONUSUNDA UZMANLASMIS BIR PROJE TAAHHUT FIRMASIDIR .

FIRMAMIZ GENEL OLARAK GUVENLIK SISTEMLERI, TELEFON SANTRALLERI, PERSONEL DEVAM KONTROL SISTEMLERI, SESLENDIRME SISTEMLERI, MERKEZI YAYIN SISTEMLERI,YANGIN ALGILAMA SISTEMLERI, FIBER OPTIK ALTYAPI VE SONLANDIRMA, KONFERANS SALONLARI SES VE GORUNTU SISTEMLERI KURULUMU KONULARINDA FAALIYET GOSTERMEKTEDIR. .

Bizden Haberler

-Özel Kocaeli Tıp Hastahanesi Genel Seslendirme,Yangın Algılama, Telefon Santrali, Kamera Sistemi ve Network Altyapısı Firmamız tarafından başarı ile teslim edilmiştir.

-Özel Güneş Koleji Kocaeli Kampüsü Genel Seslendirme,Yangın Algılama, Telefon Santrali, Kamera Sistemi ve Network Altyapısı Firmamız tarafından başarı ile teslim edilmiştir.

-Özel Seymen Koleji Darıca Ayşe Seymen Kampüsü Genel Seslendirme,Telefon Santrali, Kamera Sistemi ve Akıllı Tahta Sistemi Firmamız tarafından başarı ile teslim edilmiştir.

-Haberler

Duyurular

-Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere ilgili okulların elektrik ve elektronik bölümlerinden mezun teknik eleman ve mühendis alımı yapılacaktır.

-Duyurular

image image image image image image
image image image image image image